In Dierenhotel De Hoeve in Maldegem kunnen vrolijke viervoeters terecht tijdens de vakanties van hun baasjes. De oorspronkelijke, verouderde boerderij werd volledig verbouwd om plaats te bieden aan een verblijf voor honden, katten en paarden. Naast deze buitenverblijven beschikt het complex over verschillende graasweides, speelweides, een winkel en een trimsalon.
Ook het oude woonhuis werd afgebroken en opnieuw opgebouwd tot een moderne gezinswoning.
Om dit project te realiseren werkte DLV samen met architect Frederik Giraldo.
DLV stond onder andere in voor de opmaak, aanvraag en opvolging van de omgevingsvergunning, maar ook voor de hernieuwing en aanpassing van de milieuvergunning. Daarnaast maakte onze adviseurs ook een sloopopvolgingsplan op en zorgde ze voor juridische ondersteuning bij de stedenbouwkundige handelingen.
Hoeve De Hemel, een historische hoeve uit 1300, kreeg een nieuw leven dankzij broers Pieter en Dries Claeys. Met respect voor het beschermde erfgoed transformeerden zij de oude stallen tot een charmant hoevehotel en breidden ze het paardenpension verder uit.
In Kortrijk-Dutsel werd eind 2024 een nieuwbouw aardappelbewaarloods gebouwd voor het gemengde veeteelt- en akkerbouwbedrijf Van Criekingen-Stas.
DLV ondersteunde een varkensbedrijf bij de opmaak van een omgevingsvergunningsaanvraag voor de stopzetting van de dieren en de sloop van stallen.