In 2020 opende melkveehouder Wouter Cosijns zijn nieuwe melkveestal in Ninove. Wouter startte zijn landbouwcarrière met de overname van een bestaand bedrijf, waar hij tot op de dag van vandaag nog steeds zowel melk- als vleesvee houdt.
Om te investeren in de toekomst besloot Wouter om een nieuwe melkveestal te bouwen. Het verkrijgen van de vergunning was echter niet simpel, aangezien het bedrijf gelegen is in landschappelijk waardevol gebied. Uiteindelijk kon de stal toch gebouwd worden en deze werd meteen ook voorzien van de nodige technologieën en automatisering. Zo is er een automatisch voersysteem dat de koeien dagelijks van voeder voorziet.
Onze adviseurs verzorgden naast de omgevingsvergunning, ook de uitwerking van het VLIF-dossier voor dit project.
Ben je klaar om je bedrijf uit te breiden? Van vergunningen tot financiële administratie en subsidies, wij zorgen ervoor dat jouw project succesvol verloopt. Contacteer snel een DLV-adviseur!
Stal De Hazewind is een jonge ambitieuze fokkerij in Lo-Reninge. De uitbating bestaat reeds enkele jaren, maar de laatste jaren hadden zij een grote groei in hun fokproducten. Een nieuwe accommodatie bleek noodzakelijk voor de huisvesting en africhting van hun paarden.
Van ontwerp en bouwaanvraag tot milieubegeleiding en werfopvolging: DLV ondersteunde Gert en Sanne bij de verdere uitbouw van Slagerij Donckers en Spetserhoeve in Merksplas. Een mooi voorbeeld van een toekomstgericht familiebedrijf dat voluit kiest voor lokaal en ambachtelijk ondernemen.
Een beschermd monument uit 1319 krijgt een nieuw leven als hedendaagse evenementenlocatie. Dankzij de samenwerking van DLV en verschillende experten binnen United Experts Group werden erfgoed, techniek, vergunningen en organisatie naadloos op elkaar afgestemd. Een mooi voorbeeld van hoe een geïntegreerd netwerk complexe uitdagingen omzet in duurzame toekomstprojecten.